שיקום הפה

מיהו מומחה לשיקום הפה?

התמחות בשיקום הפה הינה ׳התמחות על׳ מקיפה ורב תחומית המעניקה ידע מעמיק, אסטרטגיות טיפול, יכולות ייחודיות וראיה מקצועית רחבה ביותר. מומחה לשיקום הפה נמנה על קבוצה מצומצמת ומובחרת של רופאים שעברו הכשרה אקדמית בת ארבע שנים, לאחר השלמת התואר דוקטור ברפואת שיניים ועמדו בבחינות הקפדניות של משרד הבריאות.
השיקומאי אחראי על מגוון טיפולים הנדרשים לקבלת תוצאה תפקודית, נוחות ואסתטית ברמה הגבוהה ביותר תוך הסתכלות כוללת ורב מערכתית של הפה והמטופל.

 

מדוע לטפל אצל מומחה בשיקום?

בין אם מדובר בטיפול פשוט או בשיקום מורכב, ייחודו של המומחה בשיקום הפה היא ביכולת אבחון יסודי וכולל, ייעוץ מקיף ובניית תכנית טיפול כוללת בשילוב רופאים בהתמחויות שונות, וכמובן - ביצוע הטיפול ברמה הגבוהה ביותר.
בניגוד למקובל לחשוב, אנשים רבים, בטווחי גיל רחבים, זקוקים לטיפול משקם בשל הפרעות דנטליות הפוגעות בתפקוד יום יומי ובעלות השלכות מזיקות לטווח הארוך. במרפאה מוענק לכל מי שנדרש לו טיפול, החל מבני נוער הסובלים מבעיות שיניים מולדות, גנטיות או נרכשות, פגיעות במשנן כתוצאה מטראומה וכלה במבוגרים הסובלים מחסר שיניים נרחב ונזקקים לטיפולים מורכבים וכמובן הפרעות אסתטיות.